Ścieżki Kariery

Fundacjakisiela

Jeżeli chcesz wspomóc Polskę, Fundacja Kisiela oferuje poniższe ścieżki kariery połączone z wolontariatem.

1. Frontmen - to osoba odwiedzająca media przynajmniej trzy razy w miesiącu, chodząca na Live'y i prowadząca swoje social media zgodnie z duchem prawicowym. Zapewniamy szkolenia, możliwość skorzystania ze stałego i lotnego studia Fundacji, kontakt do zaprzyjaźnionych mediów i YouTuberów.
  2. Detektyw - wyszukuje w internecie ciekawe informacje, analizuje dokumenty, wysyła zapytania do organów rządowych i pomaga robić Research dla Frontmanów. Zapewniamy szkolenia i mentoring.
  3. Mediowiec - osoba zajmująca się obsługą sprzętu audio i video, postprodukcją, grafiką i jakością materiałów. Zapewniamy szkolenia i materiały, sprzęt i materiały do obróbki.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą i rozwojem, zapraszamy do kontaktu.

She is devoted to her career